Taśma modułowa na małe łuki na zakręty Eurobelt E925

Taśma modułowa E925 na małe łuki

Taśma modularna na małe zakręty E-925

Taśma modularna E925 została zaprojektowana do pracy po łukach i prosto. Dzięki małej podziałce i przemyślanych konstrukcyjnie modułach może pracować po małych łukach. Na zmniejszone gabaryty względem taśmy modularnej E93 jest bardzo wytrzymała.

Posiada nowatorskie kotwienie pinów w krawędziach taśmy, co pozwala na pracę po łuku bez tzw "pstykania" Bardzo pozytywnie takie ujarzmienie pinów wyróżnia taśmę modularną EUROBELT E925 na "bliźniaczo" podobnych na rynku. To rozwiązanie powoduje bardzo łagodną prace i zdecydowanie cichszą od jej konkurentek

 

Występują dwie wersje, z bocznymi wypustkami TAB lub bez. Kiedy użyjesz taśmę modularną EUROBELT E-925 z wypustkami TAB i odpowiednie prowadzenie, wtedy można transportować produkty większe niż szerokość taśmy.

Tasmy modularne EUROBELT na Łuki i Zakręty !!!

Zapytanie o produkt:

Czy masz jakieś pytania? Masz pytania związane z produktem? Nie wahaj się skontaktować z nami bezpośrednio. Nasz zespół udzieli Ci wszelkiej pomocy.

Informujemy, że będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem RODO. Wszelkie zmiany można zgłaszać pod adresem: rodo@technical.pl