Modularne taśmy Eurobelt

Dobry wybór dla Twojego transportu produktu

Taśmy modularne EUROBELT to taśmy przenośnikowe segmentowe zbudowane z modułów. To jeden z najlepszych producentów taśm modularnych w Europie. Posiada bardzo bogatą ofertę a nawet takie rozwiązania, których nie posiada żadna konkurencja. Jeśli masz kłopoty z eksploatacją czy żywotnością Twoich taśm modularnych, to zapraszam do użycia taśm modularnych Eurobelt. Eurobelt to jakość! Wszystkie taśmy Eurobelt są wzmocnione w swojej konstrukcji i produkowane z najlepszych polimerów z najlepszymi wiązaniami wewnętrznymi. Taśmy modułowe Eurobelt mogą obsłużyć wiele Twoich aplikacji z sukcesem.

EUROBELT to najszersza gama plastikowych pasów modułowych odpowiednich do każdego rodzaju transportu: przemysł, przemysł spożywczy, środowiska do mycia i czyszczenia, środowiska ATEX, antystatyczna, trudnopalna, wykrywalna z metalami za pomocą aparatów rentgenowskich, kwasoodporna, UV itd

Taśma modułowa Eurobelt w Twojej aplikacji dla łatwej eksploatacji

Taśmy modułowe EUROBELT dobrze wybrane i zastosowane sprawdzają się w każdej aplikacji. Firma Eurobelt posiada w swoich katalogach wskazania do budowy transporterów taśmowych z użyciem taśmy modułowej Eurobelt. Pokazane są wszystkie podstawowe szczegóły budowy transporterów taśmowych. Klienci, którzy używają taśm Eurobelt i zastosowali się do wskazówek konstrukcyjnych są zadowoleni z eksploatacji taśm modułowych Eurobelt jak i z całego przenośnika taśmowego. Dodatkowo dla przedłużenia żywotności taśm modularnych, Eurobelt oferuje specjalne listwy ślizgowe, stosowane pod taśmą modułową w odcinkach 500mm z mocowaniem do konstrukcji przez tworzywowy wkręt i na tzw. jaskółczy ogon. Oczywiście listwy ślizgowe pod taśmą modułową mocowane są z luzem wzdłużnym - właśnie do zaspokojenia tego ważnego wymagania, jest zastosowane rozwiązanie tzw. jaskółczy ogon. Tak specjalne listwy ślizgowe Eurobelt dzięki takiej konstrukcji mogą reagować swobodnie na zmiany temperatury otoczenia, wydłużając się i kurcząc bez wybrzuszania. Jest to bardzo ważne dla oporów całej taśmy modułowej w ruchu, jak jej i żywotności. Tak od Ciebie zależy, czy będziesz zadowolony ze swojego przenośnika taśmowego modułowego. To wszystko podpowiada producent taśm modułowych EUROBELT. Przy użyciu taśm Eurobelt i podpowiedzi konstrukcyjnej, możesz to wszystko osiągnąć. Oczywiście taśmy modułowe Eurobelt posiadają pełną paletę wyposażenia, które możesz zamówić, którego większość konkurencji po prostu nie posiada. Sprawdź w katalogach Eurobelt, a sam się przekonasz.