Modularne taśmy Eurobelt

Dobry wybór dla Twojego transportu produktu

 Taśmy modularne EUROBELT to taśmy przenośnikowe segmentowe zbudowane z modułów. To jeden z najlepszych producentów taśm modularnych w Europie. Posiada bardzo bogatą ofertę a nawet takie rozwiązania, których nie posiada żadna konkurencja. Jeśli masz kłopoty z eksploatacją czy żywotnością Twoich taśm modularnych, to zapraszam do użycia taśm modularnych Eurobelt.

Eurobelt taśma modularna to jakość!

 Wszystkie taśmy modularne Eurobelt są wzmocnione w swojej konstrukcji i produkowane z najlepszych polimerów z najlepszymi wiązaniami wewnętrznymi. Taśmy modułowe Eurobelt mogą obsłużyć wiele Twoich aplikacji z sukcesem.

EUROBELT to najszersza gama plastikowych pasów modułowych - taśm modularnych, odpowiednich do wielu rodzaju transportu.

 

Aplikacje a Taśmy Modularne Eurobelt:

  •  przemysł,
  • przemysł spożywczy,
  • środowiska do mycia i czyszczenia,
  • środowiska ATEX,
  • antystatyczna,
  • trudnopalna,
  • wykrywalna z metalami za pomocą aparatów rentgenowskich,
  • kwasoodporna,
  • UV itd

Szeroko rozpowszechnione działy przetwórstwa i przemysłu, gdzie są szeroko stosowane taśmy modularne EUROBELT z dużym powodzeniem:

Zobacz, ile działów można obsłużyć.

Taśma modułowa Eurobelt w Twojej aplikacji dla łatwej eksploatacji

 Taśmy modułowe EUROBELT dobrze wybrane i zastosowane sprawdzają się w każdej aplikacji. Firma Eurobelt posiada w swoich katalogach wskazania do budowy transporterów taśmowych z użyciem taśmy modułowej Eurobelt. Pokazane są wszystkie podstawowe szczegóły budowy transporterów taśmowych. Klienci, którzy używają taśm modułowych zawiasowych Eurobelt i zastosowali się do wskazówek konstrukcyjnych są zadowoleni z eksploatacji taśm modułowych Eurobelt jak i z całego przenośnika taśmowego.

 Taśma modularna Eurobelt również w Twoim przenośniku

  Dodatkowo dla przedłużenia żywotności taśm modularnych, Eurobelt oferuje specjalne listwy ślizgowe, stosowane pod taśmą modułową w odcinkach 500mm z mocowaniem do konstrukcji przez tworzywowy wkręt i na tzw. jaskółczy ogon. Oczywiście listwy ślizgowe pod taśmą modułową mocowane są z luzem wzdłużnym - właśnie do zaspokojenia tego ważnego wymagania, jest zastosowane rozwiązanie tzw. jaskółczy ogon. Tak specjalne listwy ślizgowe Eurobelt dzięki takiej konstrukcji mogą reagować swobodnie na zmiany temperatury otoczenia, wydłużając się i kurcząc bez wybrzuszania. Jest to bardzo ważne dla oporów całej taśmy modułowej w ruchu, jak jej i żywotności.

Tak, to od Ciebie zależy:

czy będziesz zadowolony ze swojego przenośnika taśmowego z taśmą modularną. To wszystko podpowiada producent taśm modułowych EUROBELT. Przy użyciu taśm modularnych Eurobelt i podpowiedzi konstrukcyjnej, możesz to wszystko osiągnąć.

Oczywiście taśmy modułowe Eurobelt posiadają pełną paletę wyposażenia, które możesz zamówić, którego większość konkurencji po prostu nie posiada.

 

Sprawdź w katalogach Eurobelt.

Czy już używasz sprawdzone taśmy modułowe Eurobelt?

Sam się przekonasz.

Zapytaj, uzgodnij i zamów 

Pamiętaj! Taśmy modularne Eurobelt to gwarancja jakości!

Produkt Europejski

 

Wielu używających taśmy  modularne Eurobelt w swoich przenośnikach taśmowych jest zadowolonych.
Powtarzalność modułów i precyzyjnie obrobione piny powodują płynną pracę taśmy modularnej Eurobelt na Twoim przenośniku.
W Europie są tylko dwie równorzędne marki jakościowe taśm modularnych. Jedną z nich jest właśnie marka Eurobelt - Taśmy Modularne!