Taśmy modułowe Eurobelt A24 łatwe w myciu

Taśma przenośnikowa modularna EUROBELT A24

Wysoko higieniczna i łatwa w utrzymaniu czystości taśma modularna

Dwoma najważniejszymi problemami na rynku przenośników taśmowych są bezpieczna przyczepność czyli pewne zazębienie kół napędowych z taśmą modularną oraz łatwe jej czyszczenie. W EUROBELT opracowaliśmy serię A24 z myślą o rygorystycznym przestrzeganiu tych dwóch wyzwań technologicznych. Seria A24 taśm modularnych, zarówno z bezpośrednim zazębieniem na dwóch nachylonych powierzchniach koła do taśmy, jak i dużą powierzchnią styku z samymi zębami koła napędowego z taśmą, zapewnia optymalne warunki ciągnięcia czyli napędu taśmy modułowej. To sprawia, że ​​jest to jeden z najbardziej niezawodnych napędów taśm modularnych na rynku. Specjalna konstrukcja tej serii ułatwia dostęp do najtrudniejszych miejsc do czyszczenia. Dlatego została zaprojektowana z otwartymi zakończeniami - tzw. otwarte brzegi taśmy oraz całkowicie gładkimi powierzchniami roboczymi jak i również od strony napędowo-ślizgowej. Otwory w obszarach połączeń są gładkie jak również same zębatki są z dużymi zaokrąglonymi otworami, aby ułatwić najbardziej wymagające czyszczenie i mycie. Taśma modułowa A24 jest łatwa w rozłączeniu.

Przy stosowaniu taśmy modularnej serii A24 Eurobelt zachowujesz łatwość w jej czyszczeniu i w utrzymaniu w czystości

Warto stosować taśmy modularne A24 Eurobelt wszędzie tam gdzie wymagana jest duża higiena i utrzymanie w czystości samej taśmy modułowej przy znacznych obciążeniach a nawet tam gdzie wymagane są duże prędkości liniowe.

Firma Afher Eurobelt zawsze stawia na jakość swoich taśm modularnych i łatwość eksploatacji jak transport, transfer, łatwe mycie, czyszczenie, chłodzenie, zamrażanie, nieprzywieranie, cięcie itp. Wszystko to po to aby naszym Klientom było łatwiej a potrzebując kupić nową taśmę modułową, sięgali po Eurobelt