zdjęcie headerowe

Taśma modułowa E41 RAISED RIB

RAISED RIB E41 Eurobelt to POWER

Modułowa taśma transporterowa EUROBELT seri E41 Raised Rib, ma taką samą konstrukcję nośną jak seria E40, ale na całej powierzchni dodatkowo dodano wystające żebra. Idealnie współpracują z palcami płytek grzebienia, które przechwytują produkt na końcu taśmy przenośnika taśmowego i w bardzo łatwy sposób transferuje się masowy ciężki produkt dalej wzdłużnie czy poprzecznie w zależności od potrzeb czy miejsca na hali produkcyjnej.

Taśma modularna E41 zastosowana w przenośniku taśmowym w połączeniu z płytami palcowymi zapewnia system przenoszenia - transferu, który pozwala uniknąć przewracania transferowanych i odbieranych dalej puszek, butelek, kanistrów, pudełek, słoi, słoików itd.

Bardzo wytrzymała taśma modułowa, jedna z najbardziej wytrzymałych na rynku i jeszcze dodatkowo wzmocniona przez usztywnienie żebrowe - godna zawsze polecania w pasteryzatorach i przy dużych i bardzo dużych obciążeniach.

Zapytanie o produkt:

Czy masz jakieś pytania? Masz pytania związane z produktem? Nie wahaj się skontaktować z nami bezpośrednio. Nasz zespół udzieli Ci wszelkiej pomocy.

Informujemy, że będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem RODO. Wszelkie zmiany można zgłaszać pod adresem: rodo@technical.pl