zdjęcie headerowe

Taśma modułowa E93 SLIDING ROLLERS

Modułowa taśma Eurobelt serii E93 Sliding Rollers jest wyposażona w małe rolki wystające nad jej powierzchnię, które obracają się wokół swojej osi, ilekroć gromadzi się produkt na tasmie, unikając zmiażdżenia i pogięcia w podstawie produktu.
Taśma modułowa E93 Sliding Rollers przenośnikowa została zaprojektowana głównie w celu rozwiązania problemów związanych z transportem pudeł, pojemników, kartonów itp.

Występują dwie wersje, z bocznymi wypustkami TAB lub bez. Kiedy użyjesz taśmę z wypustkami TAB i odpowiednie prowadzenie, wtedy można transportować produkty większe niż szerokość taśmy.

Taśmą modułową E93 można zrealizować transporterem taśmowym zakręty typu: U, S, L, oraz prosto i aplikacje spiralnie. Taśma E93 Eurobelt ma bardzo dobrze ujarzmione piny - zakotwione wzdłużnie w krawędziach taśmy, które nie pstrykają na zakrętach. Kto jeszcze ma takie rozwiązanie oprócz EUROBELT?

Zapytanie o produkt:

Czy masz jakieś pytania? Masz pytania związane z produktem? Nie wahaj się skontaktować z nami bezpośrednio. Nasz zespół udzieli Ci wszelkiej pomocy.

Informujemy, że będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem RODO. Wszelkie zmiany można zgłaszać pod adresem: rodo@technical.pl