zdjęcie headerowe

Taśma modułowa E93 FLUSH GRID WITH TAB

Modularna taśma Flush Grid Eurobelt serii E93 z wypustką krawędziową TAB, została zaprojektowana w celu realizowania wszelkiego rodzaju zakrętów, których minimalny promień wynosi 2,2 razy szerokość taśmy przy szerokości taśmy 1 metr - inne szerokości w tabeli.
Wypustki TAB są umieszczone na boku taśmy E93 w jej dolnej części krawędzi i służą do prowadzenia taśmy modułowej po łuku bez ingerowania w obszar transportu. Dzięki temu produkt transportowany może przekraczać szerokość taśmy na realizowanych zakrętach. Zaokrąglony kształt wypustek krawędziowych TAB zmniejsza punkty tarcia z profilami kierującymi taśmę modułową, co przyczynia się do zwiększenia żywotności samej taśmy.

Taśmą modułową E93 można zrealizować transportery taśmowe z zakrętami typu: U, S, L, oraz odcinki proste. Taśma E93 Eurobelt ma bardzo dobrze ujarzmione piny - zakotwione wzdłużnie w krawędziach taśmy, które nie pstrykają na zakrętach. Kto jeszcze ma takie rozwiązanie jak EUROBELT?

Zapytanie o produkt:

Czy masz jakieś pytania? Masz pytania związane z produktem? Nie wahaj się skontaktować z nami bezpośrednio. Nasz zespół udzieli Ci wszelkiej pomocy.

Informujemy, że będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem RODO. Wszelkie zmiany można zgłaszać pod adresem: rodo@technical.pl