Taśma modułowa B50 odporna na przecięcia Eurobelt

Taśma przenośnikowa modularna EUROBELT B50

Najwyższa jakość taśm modułowych w przemyśle spożywczym a szczególnie rozbiorowym

Seria taśm Eurobelt B50 to najbardziej higieniczne i wytrzymałe taśmy modularne dla przemysłu spożywczego. Zaprojektowane z całkowicie zaokrąglonymi narożnikami, otwartymi krawędziami i większymi otworami w obszarze zawiasów, sprawia, że są bardzo łatwe do czyszczenia, nawet podczas bezruchu. Poprzeczny drążek napędowy od spodu i zwarta konstrukcja kół zębatych sprawiają, że taśma jest najlepszą alternatywą dla dużych przenośników o dużych obciążeniach. Wykonany z materiałów bardzo odpornych na zarysowania i wnikanie, zapewnia wysoką niezawodność w procesach z użyciem narzędzi skrawających lub w przypadku ważnych uderzeń. Jest to szczególnie zalecane dla przemysłu mięsnego lub procesów, w których czystość jest niezbędna.

Wysoko higieniczna taśma modularna dla wszystkich co wymagają czystości i łatwości w myciu. Dominująca w przemyśle spożywczym.

Używając taśmy modułowej B50 Eurobelt masz do wyboru w kilku wariantach tworzywa. Jednym z nich jest poliacetal standard i specjalny poliacetal o zdecydowanie wyższej odporności na przecięcia. Szczególnie stosowany jest w taśmach modułowych Eurobelt specjalny odporny na przecięcia poliacetal w stołach rozbiorowych, gdzie na taśmie modułowej jest dokonywany rozbiór mięsa czy drobiu czy inne operacje krojenia.

Firma Afher Eurobelt zawsze stawia na jakość swoich taśm modularnych i łatwość eksploatacji jak transport, transfer, łatwe mycie, czyszczenie, chłodzenie, zamrażanie, nieprzywieranie, cięcie itp. Wszystko to po to aby naszym Klientom było łatwiej a potrzebując kupić nową taśmę modułową, sięgali po Eurobelt