zdjęcie headerowe

Taśma modułowa B50 FLAT TOP

Modułowa taśma Eurobelt seria B50 Flat Top to najbardziej higieniczny i najmocniejszy pas taśmowy modułowy dla przemysłu spożywczego. Dzięki konstrukcji całkowicie zaokrąglonych narożników i otwartych krawędzi bocznych, unikamy gromadzenia się resztek.


Spodnia poprzeczna dodatkowa napędowa belka i konstrukcja kół zębatych napędowych sprawiają, że taśma jest najlepszą alternatywą dla długich przenośników z dużymi ładunkami.


Zalecana jest do przeglądu i sortowania na linii,  cięcia i ćwiartowania, inspekcji na stołach, transport do zbiorników odbiorczych itp.

Można zamówić ze specjalnego materiału Poliacetal Hisra, wysoce odpornego na zadrapania o ok 16% oraz bardziej odpornego na uderzenia o około 10 razy. Drożej ale zdecydowanie lepiej i ostatecznie taniej

Zapytanie o produkt:

Czy masz jakieś pytania? Masz pytania związane z produktem? Nie wahaj się skontaktować z nami bezpośrednio. Nasz zespół udzieli Ci wszelkiej pomocy.

Informujemy, że będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem RODO. Wszelkie zmiany można zgłaszać pod adresem: rodo@technical.pl