Taśmy modularne i taśmy modułowe Eurobelt do rozlewni

Butelkowanie na taśmach przenośnikowych modularnych EUROBELT

Łatwy transfer boczny z dużymi prędkościami liniowymi taśmy

Taśmy modułowe Eurobelt pomocne w rozlewni przy butelkowaniu czy napełnianiu słików i w całym procesie transportu wewnętrznego

W przeszłości przemysł butelkowania napojów był bardzo głośny ze względu na stosowanie metalowych łańcuchów pracujących z dużą prędkością. Obecnie modułowy system taśm transportujących z tworzywa sztucznego zmniejsza poziom hałasu na bardzo akceptowalnym poziomie.

Zastosowanie metalowych łańcuchów wiązało się również z wysokimi kosztami konserwacji mechanicznej, a także dużym zużyciem smarów w celu zmniejszenia współczynnika tarcia w celu uniknięcia ich przedwczesnego zużycia. Koszt utrzymania materiałów z tworzyw sztucznych używanych do produkcji taśm modułowych EUROBELT jest najniższy, ponieważ nie wymagają one smarowania, co pozwala uniknąć nie tylko zużycia smaru, ale także odrzucenia butelek z powodu ich impregnacji - zabrudzenia tymi płynami.

EUROBELT opracował ostatnio taśmę modułową serii C12 o podziałce 12 mm, za pomocą którego produkt może być przenoszony przy średnicach nawrotu taśmy do 18 mm (tzw nosek). Taśma modułowa tej serii umożliwia przenoszenie produktu bez płyt palcowych lub niewygodnych płyt martwych i to wszystko przy bardzo niskim poziomie hałasu i przy prędkościach roboczych nawet 150 metrów na minutę.

Aplikacje: taśmy modułowe Eurobelt w butelkowaniu

Taśmy modułowe marki Eurobelt to dobry wybór dla Twoich aplikacji w rozlewni napoi i transportu butelek, słoi itp

Taśmy modułowe Eurobelt pomocne w rozlewni przy butelkowaniu czy napełnianiu słoików i w całym procesie transportu wewnętrznego